609 666 738
796 154 907
×

KOMPLEKSOWE INSTALACJE ELEKTRYCZNE
O firmie ELEKTROPROF

znak elektroprof

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług elektrycznych, instalacją, montażem, naprawą oraz serwisem instalacji elektrycznych w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Kompleksowo wykonujemy elektroinstalacje tradycyjne a także inteligentne w budynkach nowo powstałych oraz modernizujemy i wymieniamy instalacje elektryczne w obiektach remontowanych. Swoje usługi oferujemy dla klientów indywidualnych, a także firm, instytucji oraz spółdzielni mieszkaniowych.

Nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, tak aby spełniały Jego oczekiwania. Pomagamy w wyborze osprzętu elektrycznego, w wykonywanych przez nas instalacjach proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania wykorzystując produkty uznanych firm krajowych i zagranicznych. Stawiamy na skuteczność i niezawodność, sumiennie i profesjonalnie wykonujemy każde zlecenie.

Nie da się nie zauważyć tego, że inteligentna instalacja elektryczna jest przyszłością, która wejdzie do użytku jako standard dnia powszedniego. Wychodząc naprzeciw tym zapotrzebowaniom wykonujemy też automatykę budynkową oraz instalacje inteligentne przewodowe i bezprzewodowe.

doswiadczenie o nas

Posiadamy 10-letnie
doświadczenie
w dziedzinie instalacji elektrycznych

PROJEKTUJEMY, MONTUJEMY I SERWISUJEMY

znak elektroprof

Gwarantujemy niezawodność wykonanych przez nas systemów poprzez:

1. Dobranie optymalnego kosztowo i jakościowo systemu dla potrzeb obiektu

2. Montaż urządzeń posiadających niezbędne certyfikaty i dopuszczenia

3. Szkolenie dla obsługi systemu

4. Profesjonalny serwis

gwarancjaDołącz do grona zadowolonych Klientów

Skorzystaj z usług ELEKTROPROF i ciesz się doskonale wykonaną instalacją elektryczną. Możesz skorzystać z szerokiej oferty zarówno w zakresie montażu instalacji, jak i jej serwisowania przez wiele lat. Dbanie o sprawność i właściwe działanie sieci instalacyjnej gwarantuje bezpieczeństwo i chroni przez awariami. Możesz spać spokojnie mając pewność, że instalacje posiadają aktualne przeglądy, atesty i są serwisowane w odpowiedzialny sposób.

Zamów serwis instalacji